UniquaShop

 

 

 

Ještě více toho naleznete přímo v našem Turistickém informačním centru Hukvaldy.

csskendeplrufrzh-TWvi

Chata k pronajmutí

Chatu pronajímáme již od roku 2008.Za tu dobu se snažíme každým rokem na chatě něco vylepšit. V zimě 2016 jsme kompletně rekonstruovali koupelnu s prostorným sprchovým koutem a podlahovým vyhříváním. Pro sportovní vyžití jsme pro naše klienti zakoupily zcela nový pingpongový stůl. V letošním roce 2019 jsme vystavěli zastřešenou pergolu se zahradním krbem.

Chata se nachází u lesa v klidné chatové oblasti půvabné obce Hukvaldy, ležící v malebném prostředí podhůří Beskyd na úpatí Palkovických hůrek. Dominantu obce tvoří zřícenina jednoho z největších středověkých hradů na Moravě, jenž je částečně zrestaurován. Hrad byl ve své historii několikrát obléhán, ale nikdy nebyl dobyt. Pro svou historii, rozlehlou oboru obklopující hrad i pro překrásnou přírodu jsou Hukvaldy vyhledáváným cílem výletů po celý rok. Hukvaldy jsou vzdálené 30 km od Ostravy a 15 km od Frýdku - Místku. Příjezd k objektu je po udržované asfaltové komunikaci, parkování je možné na zahradě nebo na zpevněném parkovišti před vjezdem k objektu - možno použít i garáž. Chata je obklopena udržovaným travnatým pozemekem, který je chráněn živým habrovým plotem. Venkovní posezení je možné na zastřešené terase se zahradním nábytkem nebo na prostorném balkóně. V teplém počasí je příjemné venkovní grilování na přenosném grilu nebo na ohništi u chaty. Pro děti je připraveno pískoviště, dospělý si mohou zahrát bangbington či pinpong.

Popis okolí: 50 m lesem se nachází restaurace u řeky Ondřejnice s venkovním posezením pod lipami, kde jsou vybaveni i pro děti dětskými průlezkami, houpačkami a kolotočem. Na protějším kopci je vidět zřícenina hradu Hukvaldy, kterou obklopuje obora s volně pobíhající zvěří (daňci, mufloni, srnčí apod. ) a proslulá liška Bystrouška. Procházkou k hradu můžete také navštívit rodný dům Leoše Janáčka a exotické rostliny a zvířectvo u Reka. V centru vesnice Hukvaldy je několik příjemných restaurací s dobrým jídlem, cukrárna a pekárna valašských frgálů, koláčků a preclíků. Několikrát do roka se zde pořádají tradiční jarmarky.

Chata k pronajmutí poskytuje ubytování pro 1 až 10 osob ve 3 ložnicích.

Ložnice a pokoje: CHATA V ZIMĚ 2016 PROŠLA CELKOVOU REKONSTRUKCI

Přízemí: ložnice se dvěma lůžky, z toho jedno lůžko rozkládací, modřínový nábytek, koberec

Patro: dvě ložnice (2 x 3 lůžka) a obývací pokoj se vstupem na balkón.

ložnice č. 1 - poschoďová postel + jedno lůžko, borovicový nábytek, lino a koberec

ložnice č. 2 - letiště + jedno lůžko, borovicový nábytek, lino a koberec

prostorný obývací pokoj se vstupem na balkon, krb, btv, rohová selská sedačka + 1x lůžko, gauč a sedací souprava, modřínový nábytek, koberec.

Sociální zařízení: Nově zrekonstruovaná koupelna se sprchovým koutem a vyhřívanou podlahou, samostatné WC. Voda je ohřívaná kotlem na tuhá paliva nebo elektrobojlerem.

Vytápění: Dům je vybaven ústředním topením s kotlem na tuhá paliva, ohřev vody kotlem na tuhá paliva nebo elektrobojlerem.

Doprava, parkování: Autobusová zastávka - 400m, vlastní doprava - 3 - 4 parkovací místa.
Stravování

Stravování vlastní. Kuchyň je vybavena ledničkou s mražákem, plynovým sporákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a potřebným nádobím pro běžné užívání (hrnce, talíře, skleničky, hrnky, příbory apod. ). Obec je turisticky navštěvována, je zde několik restaurací, potraviny včetně večerky, cukrárna, pekárna valašských frgálů a pod.

Vybavení chaty

KUCHYŇ je vybavena ledničkou s mražákem, plynovým sporákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a potřebným nádobím pro běžné užívání (hrnce, talíře, skleničky, hrnky, příbory apod. ).

OBÝVACÍ POKOJ je vybaven BTV - běžné programy - digitální příjem, rádio.

Pro venkovní užití gril/ohniště, benbington/míčové hry, pískoviště.

Ceník ubytování / pronájmu

kapacita 1 až 10 osob - 3 ložnice

Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za noc za celou chatu
Zimní sezona: 1090-1400,- Kč
Letní sezona: 1340-1800,- Kč
Mimo sezonu: 1090-1400,- Kč

Cena za víkend za celou chatu
Zimní sezona: od 3100,- Kč
Letní sezona: od 3500,- Kč
Mimo sezonu: od 3500,- Kč
Silvestr - máme již obsazen

Provoz, poplatky, ceny

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
Ceny uvedené v ceníku za chata/noc platí pro týdenní pobyty. Cena na víkend (na 2 noci) se počítá podle počtu ubytovaných osob, dospělí, děti a podle termínu ubytování.

Příklad:
při počtu 6 osob 260 Kč/dosp. os/noc,
při počtu 7 osob 240 Kč/dosp. os. /noc,
při počtu 8 osob 220 Kč/dosp. os. /noc,
při počtu 9 osob 210 Kč/dosp. os. /noc,
při počtu 10 osob 200 Kč/dosp. os. /noc.
Min. cena za chatu/víkend (Pá - Ne) 3 100 Kč.
Min. cena za chatu/týden/léto (7 nocí) 9 380 Kč.

V ceně je zahrnuto ubytování pro dohodnutý počet osob, běžná spotřeba vody, plynu a dřeva na otop.

V ceně jsou zahrnuty toaletní papír, mýdlo, utěrky v kuchyni, jar na nádobí, čistící prostředky a pod. V ceně víkendového pobytu je zahrnuta spotřeba el. energie - do 30 Kw. Spotřeba navíc 6 Kč/Kw.
Záloha na rezervaci pobytu 1500 kč/víkend, 2000 kč/týden. Vratná kauce 2000 kč při nástupu, a pokud není škoda na majetku při odjezdu kauci vracíme. Na vyžádání zašleme nezávazně podrobnou cenu podle počtu osob a termínu.
Povlečení necháváme prát v prádelně cena 50 Kč/1 lůžko. Poplatek obci 20 Kč/ dosp. osoba/ noc.
V zájmu zachování ceny a tudíž nezvedání nákladů, nevlastníme EET, proto prosíme o platbu přes účet.

Informace:

GSM: 603 777 883

Další informace

Adresa Dolní Sklenov ev. č. 71, Hukvaldy - Dolní Sklenov
Zobrazeno 833 krát

Galerie Obrázků