UniquaShop

 

 

 

Ještě více toho naleznete přímo v našem Turistickém informačním centru Hukvaldy.

csskendeplrufrzh-TWvi

Ráj na zemi - venkovský hotel a kavárna

KDYŽ SE OCITNETE V RÁJI

Příběh, o jehož napsání jsme dlouho snili. Vytvořili jsme místo na venkově s vřelou, rodinnou atmosférou, které zve k nezapomenutelným zážitkům.

Kdy naposled jste strávili čas dle svých představ a rituálů? Nebo vzali obchodního partnera na jednání do místa, které přirozeně přeje otevřenému přátelskému jednání? Nechte se pohltit beskydskou přírodou, čtěte, spěte, radujte se, vychutnávejte. Šálek výběrové kávy, sklenka vína s přáteli či lahodná a s láskou připravená svačinka z poctivých, kvalitních a čerstvých surovin? Vše doneseme s úsměvem až na váš stůl. To je Ráj na zemi.

Neopakovatelná atmosféra tvoří vzpomínky a věříme, že díky nim se budete vždy rádi vracet… domů... do Ráje.

NA ČEM SI POCHUTNÁTE

NOC JAKO V RÁJI, VYBERTE SI ZE ČTYŘ OSOBITÝCH POKOJŮ

Při tvorbě pokojů jsme mysleli na vás, na pocit komfortu a útulnosti, ve které se budete cítit jako doma. Probuďte se u nás jako v Ráji!
Pokoje jsou stylové, hřejivé a vyladěné do posledního detailu. Najdete zde naprosto vše, co ke krásně strávenému pobytu potřebujete, včetně kouzelných výhledů do Beskyd. Každý z pokojů je jedinečný, výběr materiálů a vizuálních prvků byl naší radostí a věříme, že právě ta se propsala do ducha místa.
Vizuální a designová stránka je naší velkou vášní a tak jsme pečlivě vybírali každý materiál. Pokoje voní lučním kvítím a masivním dřevem, užijete si komfort ručně tkaných koberců a stylových, pohodlných postelí. Každý detail jsme promýšleli tak, aby vás okouzlil, překvapil a udělal vám radost.

Aktuální informace naleznete zde.

REZERVACE

VYBERTE SI SVŮJ POKOJ

ŠAFRÁNOVÝ (40 m2)
Už jste někdy spali v posteli s nebesy? Nad hlavou křišťálový lustr a pod nohama ručně tkaný koberec a rajský relax v prosklené koupelně zalité světlem a slunce svitem? Takový je Šafránový pokoj, který je současně našim největším pokojem a malým apartmánem v jednom. Výhledy z balkonového okna vás zavedou na kouzelnou hukvaldskou náves.

Screenshot_2020-10-25_Resort_Hukvaldy14 Ráj na zemi - venkovský hotel a kavárna

POMNĚNKOVÝ (30m2)
Výhled přímo z peřin na krásný hukvaldský kostel, bránu proslulé hradní obory a pomněnkově modré závěsy. Komfortní koupelna se sprchovým koutem a postel umístěná na vyvýšeném podiu. A romantika v pohodlném sezení na okně. Zasněte se u sklenky vína sami nebo ve dvou.

Screenshot_2020-10-25_Resort_Hukvaldy13 Ráj na zemi - venkovský hotel a kavárna

HEŘMÁNKOVÝ (30m2)
Spaní pod romantickými dřevěnými trámy, výhled do stylového cihlového dvora, na golfové hřiště i do beskydských kopců. Komfortní koupelna se sprchovým koutem. Budete se cítit jako v Ráji.

121775898_3329691487106466_2447513039061158054_o Ráj na zemi - venkovský hotel a kavárna

MÁTOVÝ - PODKROVNÍ - (40m2)
Svěží a laskavý, útulný a vzdušný, pokoj v nejvyšším patře odkud do nebes je už jen kousek. Podkrovní pokoj s trámovím, které vás nadchne a uchvátí. Půlkruhová okna s výhledy do beskydských kopců. Sezení v okně vybízí ke snění a vzdušná, otevřená koupelna k nekonečné relaxaci.

120657172_3298438796898402_5731689383182857786_o Ráj na zemi - venkovský hotel a kavárna

VYBAVENÍ POKOJŮ
Namíchali jsme dokonalou esenci všeho, co potřebujete pro příjemný pobyt plný pohody a zážitků. Na pokojích tak naleznete televizi, mini ledničku , rychlovarnou konvici i sklenice. Víme, že jsou chvíle, kdy se člověk neobejde bez deštníku, fénu, šitíčka, hřebenu a šatní skříně s pořádným zrcadlem. I to všechno ve svém dočasném rajském domově naleznete. V koupelně je pro vás přichystána přírodní kosmetika a se sadou krásných textilních hraček jsme mysleli také na vaše děti. A aby to byla ta správná romantika, na hotelu si můžete zapůjčit picknickové koše, které vám z radostí naplníme, než se vydáte na snídani v trávě.

KAPACITA
Všechny naše pokoje jsou dvoulůžkové s manželskou postelí, ale mysleli jsme i na rodiny a tak je součástí všech čtyř pokojů velmi komfortní pohovka, která lze rozložit jako přistýlka, na níž se pohodlně vyspí dvě osoby. Celková kapacita Venkovského hotelu je tak 16 osob.

Aktuální informace naleznete zde.

Informace:

Telefon: + 420 731 504 419

Další informace

Adresa Hukvaldy 110, Hukvaldy
Telefon + 420 731 504 419
Zobrazeno 2523 krát

Galerie Obrázků