UniquaShop

 

 

 

Ještě více toho naleznete přímo v našem Turistickém informačním centru Hukvaldy.

csskendeplrufrzh-TWvi

VÝSTAVA: Můj svět

Příbor
actions-11130-8419 VÝSTAVA: Můj svět

Stanislava Slováková je příborská rodačka a své fotografické vášni propadla před 14 lety. Bez svého fotoaparátu se prakticky nehne a nejlépe se cítí v přírodě, kde čerpá energii a inspiraci. Snímky této fotografky zachycují nejen faunu a floru, ale také detaily historického prostoru zajímavým způsobem. Je úspěšná i za hranicí města Příbora. Pravidelně se účastní fotosoutěží jako je Naše příroda, Photographia Natura, TSTTT. Fotografie se dostávají do finále, následně na výstavy nejen v okolí Příbora, ale i např. v Jihlavě., Novém Městě nebo Uherském Hradišti. 

Stanislava Slováková je také součástí příborského dění. Pořizuje fotodokumentaci nejej z městských akcí. Její snímky se používají k propagačním účelům města. 

Bez zmínky nemůže zůstat trilogie krásných knih pana Petra Andrleho O lidech v Beskydech, ve kterých si mimo jiné můžeme prohlédnout také snímky této příborské fotografky. 

Pojďme se společně podívat do jejího světa. 

 

Kontakt:
Turistické informační centrum Příbor - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 556 455 444

Odkazy:
Město Příbor
Město Příbor Facebook

 

Informace:

Datum: 7. září 2021 - 1. listopad 2021
Místo konání:
Chodba u městské knihovny, 1. patro piaristického kláštera Příbor

Všechny termíny:

  • Od 7. září 2021 do 1. listopad 2021

Mapa: